Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2500 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tailstock Penola Stroke | 150 мм |
| Внутрішній діаметр шпинделя | 82 мм |
| Обертання шпинделей | 9 - 1600 об./хв |
| Діаметр лопаті хвостового щита | 75 мм |
| Дюймова різь | 1/4 – 72 E (48) |
| Кількість швидкостей шпинделя | 24 |
| Конус хвостової шафи (pinola) | MK5 |
| Кінчик шпинделя | D1-8 |
| МЕТРИЧНА РЕЗЬБА | 0,5 – 224 мм (48) |
| Макс. Діаметр оздоблення над столом | 500 мм |
| Макс. діаметр оброблення над супортом | 300 мм |
| Максимальний розмір різака | 25x25 мм |
| Модульна різь | 0,5 – 112 МП (42) |
| Потужністю | 7,5 кВт |
| Загальні розміри | 3800x1150x1880 мм |
| ПРОДОВНА ПОДАЧА | 0,028 — 6,43 мм/переверт |
| Переміщення каретки супорту | поперечна — 145 мм |
| Живлення двигуна охолоджувального насоса | 60 Вт |
| Поворот діаметра над знімною частиною столу | 710 мм (опціонально) |
| Поперечне подавання | 0,012 – 2,783 мм/переверт |
| Поперечне зміщення супорту | 320 мм |
| Тема з оператором | 1/4 – 56 DP (42) |
| Ширина стола | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 060 ₴




