Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZM |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1500 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. товщина аркуша | 1,2 мм |
| Максимальне відкриття балки | 80 мм |
| Зворотні стопи | 1000 мм |
| Робоча ширина аркуша | 3250 мм |
| Кут вигину | 145° |
| Ширина вигинаючої балки | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 150 ₴







