Акумулятор універсальний Stromo 20/4
Акумуляторна батарея підходить для використання з будь-яким акумуляторним інструментом Stromo. Здатна забезпечити живленням широкий спектр інструментів, чи то шурупокрути, лобзики, перфоратори, шабельні пили, ліхтарі та безліч іншого. Неважливо чим ви користуєтеся — батарея універсальна та підійде для будь-якого інструменту із серії 20 вольтів.
Технічні характеристики акумулятор універсальний Stromo 20/4
- Напруга батареї — 20 вольтів
- Ємність батареї 4000 мА·год
- Захист від перегрівання
- Захист від перезаряджання
- Захист від короткого замикання
- Наявність індикатора заряду батареї
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 20 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴






