Стрічкова пила по металу MAST Metalltechnik M-BS128C-1 230V
- В наявності
- Код: M-BS128C-1 230V
43 870 ₴
37 620 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95/115 кг кг |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Діаметр шківа | 184 мм |
| Довжина пиляльного диска | 1638 мм |
| Максимальний діаметр різання кругляниця 30° | 95 мм |
| Максимальний діаметр різання кругляниця 60° | 44 мм |
| Максимальний діаметр різання кругляниця 90° | 128 мм |
| Максимальний діаметр різання квадрат 30° | 90 мм |
| Максимальний діаметр різання квадрата — 60° | 40 мм |
| Максимальний діаметр різання квадрата — 90° | 100 мм |
| Максимальний діаметр різання прямокутника 30° | 75x95 мм |
| Максимальний діаметр різання прямокутника 60° | 44x56 мм |
| Максимальний прямокутний діаметр різання 90° | 127x150 мм |
| Напруга | 230 V В |
| Швидкість полотна | 20/29/50 м/мин |
| Товщина пилки | 0,65 мм |
| Транспортні розміри | 940x450x550/ 810x450x260 мм |
| Ширина пиляльного диска | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 620 ₴










