Опис Інверторний зварювальний напівавтомат Grand MIG/MMA-360
Інверторний зварювальний напівавтомат Grand MIG/MMA-360 — це надійне обладнання, що використовує IGBT-технологію для досягнення високої ефективності та якості зварювальних робіт. Сила струму апарата становить 360 амперів.
У режимі MMA апарат здатний працювати з електродами діаметром від 1,6 до 5,0 мм. У режимі MIG він може працювати з 08/СО2, 08/Ar-СО2, Flux cored, а діаметр зварювального дроту становить 0,8-1,0 мм. ККД становить 80%, що дає змогу ефективно використовувати його впродовж тривалих робочих періодів.
Апарат має євророз'єм, що дає змогу змінювати обладнання. Також він має потужні силові роз'єми для дугового зварювання. Металевий подавальний пристрій забезпечує надійне подавання зварювального дроту. Цифрові дисплеї відбивають усі необхідні параметри, що спрощує налаштування й контроль процесу.
Вбудована функція запобігання залипанню електрода забезпечує безперебійну роботу та зручне використання апарата. Додатково є функція гарячого старту, яка забезпечує швидке та стабільне підпалювання дуги. Захист від перегрівання гарантує безпеку під час роботи та продовжує термін експлуатації апарата.
Цей інверторний зварювальний напівавтомат Grand MIG/MMA-360 адаптований для роботи в мережі від 160 В, що робить його зручним для використання в різних умовах. Він має клас захисту IP-21. Максимальна вага котушки зі зварювальним дротом становить 5,0 кг. На корпусі пристрою розташована зручна ручка для перенесення, що полегшує його транспортування.
Виберіть інверторний зварювальний напівавтомат Grand MIG/MMA-360, щоб отримати надійний і зручний інструмент для зварювання з високою точністю та якістю.
Основні характеристики Інверторний зварювальний напівавтомат Grand MIG/MMA-360
Anti-stic +
Hot start +
Вага
Діаметр зварювального дроту 0,8-1,0 мм
Діаметр електрода 1,6-5,0 мм
Довжина кабелю електродотримача 2.0 м
Довжина рукава 2,0 м
Євророз'єм +
Захист від перегрівання +
Кейс-
Параметри мережі 230 В/50 Гц
ПКД80%
Режим работи MIG08/СО2; 08/Ar-СО2; Flux cored
Сила струму 20-360А
Швидкість протягування 2,5-13,0 м/хв
Ступінь захисту IP21
Цифровий дисплей +
Інтернет-магазин якісних електро- та бензоінструментів
Наші переваги
Ми пропонуємо товар за конкурентними цінами на ринку інструменту
Пропонуємо тільки якісну продукцію
Зв'язуємося з клієнтом за короткий час
Здійснюємо доставку в зручному форматі для замовника
Топ продажів
Потрібно більше товарів?
Переходь до каталогу сайту, ми маємо все!
Як ми працюємо?
Замовте товар і відправте заявку на купівлю
Деталі Наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі деталі
Доставка Ми відправимо ваше замовлення зручною поштою та способом оплати
Відгуки клієнтів
Дуже швидко зв'язалися, уточнили дані відправлення, відправлені того дня, були ввічливими, упаковані добре.
Відправлений на день оплати, замовленням і роботою продавця задоволений. Рекомендую мати справу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр дроту | 1.2 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 360 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 80 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальний діаметр використовуваного електрода | 1.6 мм |
| Максимальний діаметр використовуваного електрода | 5 мм |
| Напруга живлення | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 560 ₴







