Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-40 BL Нова модель акумуляторної ланцюгової пилки GRAND PRO АПЦ 40V-BL – високоякісний продуктивний інструмент, що має широку сферу застосування. За рахунок роботи від акумуляторів і безщіткового двигуна, ця пила ідеально підійде для робіт при будівництві будинку, заготівлі дров, догляді за садом, також її можна використовувати на полюванні, риболовлі або просто під час відпочинку на природі. Двигун з високим КПД . Якісна шина та ланцюг легко впораються зі своєю роботою. Наявність об'ємного масляного бака з прозорими стінками дозволяє контролювати рівень мастила, а без ключового натягу ланцюга значно прискорює приведення інструменту до робочого стану. Автоматична мастила ланцюга та безключова натяжка ланцюга значно спрощують роботу з інструментом. Пила не вимагає будь-яких особливих навичок у роботі та обслуговуванні. Пила укомплектована 2-х акумуляторними батареями 20В 4А/год та зарядним пристроєм. Складається із серії бездротових інструментів, що використовують акумуляторну батарею (4000 мАг) та універсальний зарядний пристрій. Малошумна акумуляторна пилка оснащена системою швидкого натягу ланцюга. Гальмо ланцюга та запобіжний фіксатор важеля газу. Підходить для заготівлі дров, догляду за деревами та роботи у закритих приміщеннях. Спеціально розроблена конструкція забезпечує відмінну продуктивність пиляння та чистий зріз. Модель Grand АПЦ-40 BL Тип акумуляторної батареї Li-Ion Швидкість обертання (об/хв) 720-900 Ємність акумулятора (Ah) 4 Індикатор заряда батареї Є Кількість акумуляторів (шт) 2 Час заряджання (ч) 1 Довжина шини (мм) 405 Розташування двигуна Бічне Об'єм масляного бака (л) 0,25 Комплектація Шина -1 шт, Цепь - 1 шт, Захисний кожух, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон Вага (кг) 5.2 Тип пакування Коробка Гарантія (міс) 12 Интернет-магазин качественных электро- и бензоинструментов Наши преимущества Ми пропонуємо товар за конкурентними цінами на ринку інструмента Пропонуємо тільки якісну продукцію Зв'язуємося з клієнтом у короткий час Озаємо доставку в зручному форматі для замовника Топ продажів Потрібно більше товарів? Переходь до каталогу сайту, ми маємо все! Як ми працюємо? Заказіть товар і відправте заявку на купівлю Деталі Наш менеджер зв'яжеться з вами та уточне всі деталі Доставка Ми відправимо ваше замовлення зручною поштою та способом оплати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 900 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 0.25 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 192 ₴





