Шурупокрут ударний акумуляторний Grand ДА-21U
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-21U — це ударна модель для побутового та напівпрофесійного використання. Шурупокрут досить потужний, з номінальною напругою на 21 В. Це дає змогу розвивати швидкість до 1 500 об./хв і частоту ударів до 1 950 уд./хв. Пристрій можна легко регулювати. Ви можете вибрати з 2 режимів роботи та з 18 позицій затягування.
Якщо ж Ви хочете заощадити без шкоди якості, варто замовити шурупокрут Grand ДА-21U. Обладнання працює від літієвої батареї, ємністю 2 А·год, з можливістю швидкого заряджання (1 година). Шурупокрут Grand ДА-21U вирізняється комфортом, позаяк доповнений зручною прогумованою ручкою, що забезпечує чудове захоплення. Додаткової зручності додасть невелика вага.
Шурупокрут Grand ДА-21U укомплектований швидкозатискним патроном. Потішить і функціональність — аксесуаром можна виконувати свердління з ударом і без нього, а також закручування й розкручування шурупів завдяки наявності реверсу.
Переваги:
LED-підсвітка робочої зони;
просте налаштування — Ви з легкістю підберете потрібний режим і встановіть відповідну швидкість роботи;
зручність і низька вага — жодної підвищеної втоми;
індикація заряду — жодних непередбачених зупинок;
довговічність — виріб обладнаний SKF-підшипником і двотактним редуктором;
— гарна комплектація — інструмент постачається з двома акумуляторами, зарядкою, битою й інструкцією.
інтернет-магазин якісних електро- та бензоінструментів
Наші переваги
Ми пропонуємо товар за конкурентними цінами на ринку інструменту
Пропонуємо тільки якісну продукцію
Зв'язуємося з клієнтом за короткий час
Здійснюємо доставку в зручному форматі для замовника
Топ продажів
Потрібно більше товарів?
Переходь до каталогу сайту, ми маємо все!
Як ми працюємо?
Замовте товар і відправте заявку на купівлю
Деталі Наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі деталі
Доставка Ми відправимо ваше замовлення зручною поштою та способом оплати
Відгуки клієнтів
Дуже швидко зв'язалися, уточнили дані відправлення, відправлені того дня, були ввічливими, упаковані добре.
Відправлений на день оплати, замовленням і роботою продавця задоволений. Рекомендую мати справу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806 ₴

