Якщо Вам потрібен дриль без удару, то варто вибрати дриль Grand ДЕ-1350. Це модель побутового класу, що виконує оброблення деревини, металу, пластику тощо. Виріб обладнаний потужним двигуном на 1 350 Вт, що дає змогу розвивати швидкість обертання від 0 до 2 800 об./хв. Дриль обладнаний електронним і намічним регулюванням обертів, що дуже зручно.
Недорогий модель дриль Гранд ДЕ-1350. Інструмент виділяється простою зміною обладнання. Адже виріб укомплектований швидкозатискним патроном на 0,5-10 мм. Також аксесуар має режим реверсу. Це дає змогу легко витягувати свердла з отворів і використовувати обладнання як шурупокрут.
Попри те, що можна купити дриль дешево, ця модель тішить підвищеною надійністю. Корпус дриля Гранд ДЕ-1350 зроблений з ударостійкого пластику. Також виріб захищений від потрапляння всередину пилу й абразивних частинок, що продовжує термін експлуатації.
Інтернет-магазин якісних електро- та бензоінструментів
Наші переваги
Ми пропонуємо товар за конкурентними цінами на ринку інструменту
Пропонуємо тільки якісну продукцію
Зв'язуємося з клієнтом за короткий час
Здійснюємо доставку в зручному форматі для замовника
Топ продажів
Потрібно більше товарів?
Переходь до каталогу сайту, ми маємо все!
Як ми працюємо?
Замовте товар і відправте заявку на купівлю
Деталі Наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі деталі
Доставка Ми відправимо ваше замовлення зручною поштою та способом оплати
Відгуки клієнтів
Дуже швидко зв'язалися, уточнили дані відправлення, відправлені того дня, були ввічливими, упаковані добре.
Відправлений на день оплати, замовленням і роботою продавця задоволений. Рекомендую мати справу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴

