Болгарка Grand МШУ 125-1550 PROF
Потужний двигун С&U підшипник
Збільшений ресурс
Зручна ручка
Блокування шпинделя для швидкої заміни кола
Зручне обхват ручки
Покращені вентиляційні отвори
Болгарка Grand МШУ-125-1550Е призначена для різання, зачищення, сухого шліфування дерева, пластмаси, металу, каменю.
При роботі з даною моделлю можуть використовуватися відрізні, шліфувальні, зачисні, алмазні диски 125 мм.
Потужний двигун в 1550 Вт забезпечує регулювання оборотів від 0 до 11000 оборотів в хвилину, що дозволить працювати з різними поверхнями.
Корпус редуктора виготовлений з міцного металевого сплаву, який забезпечує надійний захист механічної частини.
Якір має спеціальне лакове покриття для захисту від абразивного пилу, а для природного охолодження інструменту передбачені вентиляційні отвори.
Болгарка Grand МШУ-125-1550 має високий рівень безпеки завдяки захисному кожуху, який захистить Ваші руки від негативного впливу дрібних частинок оброблюваного матеріалу. ОСОБЕННОСТИ:
Модель
Grand МШУ-125-1550 PROF
Потужність (Вт / к.с.)
1550
Діаметр відрізного диска (мм)
125
Ручка
Довга
Різьба шпинделя
М14
Швидкість обертів (об/хв)
0-11000
Комплектація
Захисний кожух, Додаткова рукоятка, Ключ для зміни диска, Комплект щіток, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
Вага (кг)
2.30
Тип пакування
Коробка
Гарантія (міс)
12
Інтернет-магазин якісних електро- та бензоінструментів
Наші переваги
Ми пропонуємо товар за конкурентними цінами на ринку інструменту
Пропонуємо тільки якісну продукцію
Зв'язуємося з клієнтом за короткий час
Здійснюємо доставку в зручному форматі для замовника
Топ продажів
Потрібно більше товарів?
Переходь до каталогу сайту, ми маємо все!
Як ми працюємо?
Замовте товар і відправте заявку на купівлю
Деталі Наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі деталі
Доставка Ми відправимо ваше замовлення зручною поштою та способом оплати
Відгуки клієнтів
Дуже швидко зв'язалися, уточнили дані відправлення, відправлені того дня, були ввічливими, упаковані добре.
Відправлений на день оплати, замовленням і роботою продавця задоволений. Рекомендую мати справу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188 ₴

