Болгарка Grand МШУ 125-1250SE PRO ергономічний дизайн; підтримка потужності при навантаженні; металевий корпус редуктора; регулятор оборотів; плавний запуск; компактні розміри. Опис Кутова шліфмашина Grand МШУ 125-1250SE PRO призначена для шліфування та різки виробів з металу, абразивної зачистки металоконструкцій від корозії, зачищення зварних швів. Використовується при виконанні будівельно-ремонтних і демонтажних робіт в побуті і на будівельних майданчиках. Grand МШУ 125-1250SE PRO обладнана потужним двигуном, посиленою системою захисту від пилу, подовженою основною рукояткою, вузькопрофільним корпусом редуктора. Регулятор обертів дозволяє використовувати дану модель для високопродуктивної роботи. Модель має термостійкий і ударостійкий корпус, що додає надійність і комфорт при роботі. Передня рукоятка має можливість встановлюватися в одне з двох отворів в корпусі редуктора зі сплаву з високою теплопровідністю. Кутова шліфмашина Grand МШУ 125-1250SE PRO відноситься до напівпрофесійної серії електроінструментів і має підвищену надійність і зносостійкість за рахунок високої якості вузлів і деталей, а також шестерні високої твердості. Модель Grand МШУ 125-1250SE PRO Потужність (Вт / к.с.) 1250 Діаметр відрізного диска (мм) 125 Плавний пуск Є Регулювання обертів Є Рукоятка Коротка Різьба шпинделя М14 Швидкість обертів (об/хв) 4000-11000 Комплектація Захисний кожух, Додаткова рукоятка, Ключ для зміни диска, Комплект щіток, Інструкція з Експлуатацеї, Гарантійний талон Ваган (кг) 2 Тип пакування Коробка Гарантія (міс) 12 інтернет-магазин якісних електро- та бензоінструментів Наші переваги Ми пропонуємо товар за конкурентними цінами на ринку інструменту пропонуємо тільки якісну продукцію зв'язуємося з клієнтом у короткий час Озаємо доставку в зручному форматі для замовника Топ продажів Потрібно більше товарів? Переходь до каталогу сайту, ми маємо все! Як ми працюємо? Заказіть товар і відправте заявку на купівлю Деталі Наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі деталі Доставка Ми відправимо ваше замовлення зручною поштою та способом оплати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴

