Пила дискова Grand ПД-210/2400
регульований нахил та глибина різання – це суттєво розширює сферу експлуатації;Пила дисковая Grand ПД-210/2400
довговічність – модель захищена від пилу та зносу;
переворот та кріплення до столу – зручність майстра має значення;
фіксація включення - це дозволяє зосередитися на виконуваних задачах;
відмінна комплектація – разом із пилкою ви отримуєте адаптер для пилососа, бічну лінійку, паралельний упор, ключ, диск, інструкцію, кріплення для фіксації на столі та захисний кожух.
Характеристика
Швидкість обертання (об/хв)
5500
Модель
Grand ПД-210-2400
Потужність (Вт / к.с.)
2400
Діаметр пильного диска (мм)
210
Глибина різання (45 °) (мм)
50
Глибина різання (90 °) (мм)
50
Макс. глибина пропилу (мм)
75
Наявність настільного кріплення
Є
Комплектація
Пильний диск, Торцювальна планка, Ключ для зміни оснащення, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
Вага (кг)
6.2
Тип пакування
Коробка
Гарантія (міс)
12
Інтернет-магазин якісних електро- та бензоінструментів
Наші переваги
Ми пропонуємо товар за конкурентними цінами на ринку інструменту
Пропонуємо тільки якісну продукцію
Зв'язуємося з клієнтом за короткий час
Здійснюємо доставку в зручному форматі для замовника
Топ продажів
Потрібно більше товарів?
Переходь до каталогу сайту, ми маємо все!
Як ми працюємо?
Замовте товар і відправте заявку на купівлю
Деталі Наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі деталі
Доставка Ми відправимо ваше замовлення зручною поштою та способом оплати
Відгуки клієнтів
Дуже швидко зв'язалися, уточнили дані відправлення, відправлені того дня, були ввічливими, упаковані добре.
Відправлений на день оплати, замовленням і роботою продавця задоволений. Рекомендую мати справу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 75 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 024 ₴

