В Україні купити лобзик Grand ЛЕ-100М можна в нашій компанії. Це універсальне обладнання, з легкістю виконує розпилювання дерев'яних, пластикових і металевих поверхонь. Потішить і великий вибір методів розпилювання — прямолінійний, криволінійний, перпендикулярний і під нахилом 45°.
Варто купити лобзик електричний Гранд LE-100М і за наявність регулювання обертів. Це дає змогу задавати необхідну швидкість, що підвищує комфорт під час роботи з різними матеріалами. Двигун досить потужний (в 1 150 Вт) і продуктивний. Аксесуар може розпилювати деревину, завтовшки до 100 мм і метал — до 10 мм.
Варто купити ел лобзик і за просте настроювання. Модель Grand ЛЕ-100М має 4 режими маятникового ходу, що оптимізує робочі процеси. Виріб вирізняється невеликою масою, що дає змогу утримувати його однією рукою. Також інструмент доповнений чудовою системою охолодження, що запобігає перегріванню та продовжує термін експлуатації обладнання.
Переваги:
лазерний покажчик — допоможе зробити рівним розпилювання;
висока потужність — продуктивність на гарному рівні;
зручність і невелика вага — зручнувати інструментом нескладно;
регулювання — настроюйте потрібні параметри;
гарна комплектація — аксесуар постачається з інструкцією.
Хочете купити лобзик в Україні за низькою ціною? Ласкаво просимо до нашого інтернет-магазина. Оцініть високу якість фірмового обладнання, лояльну вартість і першокласний сервіс. Економити так просто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 674 ₴


