Наш інтернет-магазин пропонує розглянути модель болгарка Grand МШУ 125-1300Е. Це продуктивне обладнання, що підходить для використання в побуті. Болгарка Гранд легко справляється з розрізом, розпилюванням, зачищенням і шліфуванням. Інструмент універсальний і здатний обробляти металеві, пластикові, кам'яні та інші поверхні. Також агрегат тішить високою потужністю на 1 300 Вт.
Болгарка Grand МШУ 125-1300Е укомплектована регульованою кількістю обертів. Ви самі встановлюєте необхідні параметри в межах від 2000 до 11 000 об./хв. Також болгарка Гранд МШУ 125-1300Е тішить стійкістю до зношування. Редуктор моделі поміщений у металевий корпус.
Модель вирізняється зручністю під час експлуатації. Шпиндель із кнопкою фіксації дає змогу оперативно замінювати обладнання. Також модель Гранд МШУ 125-1300Е проста в обслуговуванні, адже доступ до щіток двигуна здійснюється через корпус.
Переваги:
регульовані оберти — задавайте параметри з огляду на тип матеріалу;
проста заміна обладнання — блокування шпинделя сприяє швидкій зміні дисків;
стійкість до зношування — редуктор поміщений у магнієвий корпус;
покращена система вентиляції — потужний двигун не перегрівається;
зручність — додаткова ручка дає змогу утримувати інструмент двома руками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴

