Модель
Grand ЛЭ-80M
Потужність (Вт / к.с.)
1070
Швидкість обертання (об/хв)
3000
Глибина пропила у дереві (мм)
80
Глибина пропила в сталі (мм)
10
Регулювання оборотів
Є
Кількість позицій маятника
4
Нахильний різ (°)
0-45
Комплектація
Торцювальна планка, Пилочка - 1 шт, Перехідник для пилососу, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
Вага (кг)
2.0
Тип пакування
Коробка
Гарантія (міс)
12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Споживана потужність | 1070 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Здув тирси | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296 ₴




