Акумуляторна ланцюгова пилка — надійний інструмент для професійних та аматорських робіт з обрізування та розпилювання деревини. Цей потужний інструмент поєднує у собі чудову продуктивність та зручність використання, забезпечуючи ефективні результати . Наявність акумуляторів забезпечує абсолютну свободу від електрики та мережевих кабелів під час розпилювання гілок, дров, колод, дощок, стовбурів дерев. Пила ефективно ріже деревину вздовж і поперек волокон.
Пила ланцюгова приводиться в дію від акумуляторів Li-Ion 36 В (2 шт. у комплекті)
9000 обертів за хвилину
Пила із шиною 40 см
Сталевий ланцюг з приводними ланками завтовшки 1,1 мм.
Олійний бак об'ємом 80 мл. Автоматичне змащення ланцюга.
Зубчастий упор дає змогу надійно зафіксувати інструмент на заготівці, щоб виключити його зміщення під час роботи. Водночас не ушкоджує деревину.
Легка, компактна, чудово збалансована, ергономічна конструкція.
Захисний щиток руки.
Зручні задня та додаткова ручка з ізольованою поверхнею.
Комплектація
Пила акумуляторна
2 акумулятори (36v 6.0 Ah)
Зарядний пристрій
Цепь
Шина
Ключі
інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Вага | 5 кг |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 45 хв |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 40 дюймів |
| Максимальний діаметр різання | 25 мм |
| Прогумований держак | Да |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 061 ₴


