Комплектація
- пила бензинова GRAND Б П 4500
- шина — 1 шт.
- ланцюг — 1 шт.
- ємність для приготування паливної суміші
- ключ універсальний
- зубчастий упор
- картонна коробка
- інструкція з експлуатації
Опис роботи:
Бензопила GRAND Б П- 4500 - виготовлена в стильному дизайні та з великою кількістю корисних функцій, що поліпшують продуктивність і довговічність цього інструмента. Серед основних можна виділити покращений повітряний фільтр і подвійний вихлоп на глушнику, який істотно збільшує обертовий запас двигуна та його потужність. Магнієвий сплав корпусу мотора захищає вузли від пошкоджень і забезпечує чудовим тепловідведенням, а система запалювання за технологією YTR гарантує запуск двигуна навіть за мінусової температури.
Особливості:
- два поршневі кільця
- хромовані стінки циліндра
- покращений повітряний фільтр
- високоякісний протиударний пластик
- низький рівень вібрацій і шуму
- подвійний вихлоп на глушнику
- аварійна зупинка ланцюга
- автоматичне змащення ланцюга
- праймер (підкачування) для легкого запуску
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.1 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Праймер | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 808 ₴










