



Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20V/M8" -4 з телескопічною штангою 2 акб + ЗП
- В наявності
- Код: Grand АПЦ-20V/M8"
5 263 ₴
- +380 (63) 693-11-24
Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20V/M8" з телескопічною штангою-подовжувачем — це потужний і надійний інструмент для різання деревини, який забезпечить високу продуктивність і зручність у роботі. Пила має безщітковий двигун на 20 В, що забезпечує ефективну роботу. Довжина шини становить 200 мм або 8 дюймів, що дає змогу зручно різати навіть товсті гілки та дерева.
Телескопічна штанга-подовжувач має довжину 2,5 метра, що дає змогу досягати важкодоступних місць і робити різання на висоті без зусиль.
Крок ланцюга становить 1/4 дюйми, а швидкість ланцюга без навантаження досягає 1450 метрів на хвилину, що забезпечує швидке та точне різання. У комплекті постачається два ланцюги.
Пила має механічне змащування ланцюга, що дає змогу підтримувати її в гарному стані впродовж тривалого часу. Додаткова ручка забезпечує зручне захоплення й контроль пилки під час роботи. Зручна система натягу ланцюга дає змогу швидко та легко відрегулювати його, щоб забезпечити оптимальне різання.
Важливо зазначити, що акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання! Рекомендується використовувати тільки акумулятори 20 В відповідної ємності для оптимальної продуктивності пили. Упакований виріб у дві картонні коробки.
Grand АПЦ-20V/M8"
- двигун: - безщітковий
- Напруга — 20 В
- АКБ: - 4,0 А·год
- крок ланцюга - 1/4"
- Довжина шини: - 20 см
- кількість обертів max: - 1450 об/хв
- швидкість обертання ланцюга: - 8 м/сек
- вес– 1 кг
Комплектація:
- Grand АПЦ-20V/M8"
- телескопічна штанга
- Акумулятор 20V/4.0Ah 2 шт
- Шина 20 см
2 ланцюги - Зарядний пристрій
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Довжина телескопічної штанги, max | 3000 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Да |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 5 263 ₴

