Технічні характеристики:
• Країна-виробник: Чехія
• Напруга живлення: 20 В
• Місткість акуму. : 2 Ач
• Довжина шини: 150 мм
• Швидкість ланцюга без навантаження: 350 м./хв.
• Крок ланцюга: 1/4"
Комплектація
• Акумуляторна ланцюгова пила — 1 шт.
• Ланцюг на шину — 2 шт.
• Шина — 1 шт.
• Акумулятор 20V Li-ion — 2 шт.
• Зарядний пристрій для акумуляторів — 1 шт.
• Ключ — 1 шт.
• Викрутка — 1 шт.
Опис:
Мініпила акумуляторна ланцюгова 6 дюйма (15 см) 20V з плавним пуском має дуже широкий діапазон застосування: від обрізання дерев у саду до заготівки дров на зиму.
Акумуляторна мініпилка комплектується акумуляторними Li-ion батареями з тривалим терміном експлуатації на 204V, а також зарядним пристроєм для них.
Довжина напрямної пластини (шини) для ланцюга становить 6 (15 см) дюйма.
Ланцюг 6 дюймів для акумуляторної мініпилки виготовлений із високоякісної зносостійкої сталі та сумісний з усіма ланцюговими пилами,
, що мають довжину шини (напрямної для ланцюга) 6 дюйма.
Термооброблені та загартовані заклепки створюють міцніше з'єднання між ланцюговими ланками та забезпечують ланцюги тривалий термін експлуатації.
Завдяки спеціальній напрямній пластині та вбудованій вольфрамовій кульці, що зменшує опір і тертя під час роботи пили,
з'явилася можливість зменшити періодичність змащування ланцюга.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина шини | 150 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 2 016 ₴







