4-тактна Бензокоса Grand БГ-4Т використовується для скошування трави та чагарників. Ця модель Бензокоса Grand БГ-4Т має 6.4 к.с., що робить цей агрегат потужним і потрібним серед садівників. Бензокоса Grand БГ-4Т обладнана антивібраційною системою, це величезний плюс у роботі з таким інструментом, позаяк неабияк знижується навантаження з організму оператора. Також цей інструмент Бензокоса Grand БГ-4Т має ще одну перевагу, легкий ручний старт, що дає змогу з легкістю завести Бензокосу Grand БГ-4Т. Працює Бензокоса Grand БГ-4Т на бензині А-92 або А-95. Вирішивши купити бензокосу Гранд БГ-4Т, до неї в комплекті буде докладати 3 ножі, 1 шпуля з волосінню, ремінь на 2 плеча, місткість для розведення палива, комплект для збирання.
Потужність двигуна кВт/ 5.7
Швидкість обертання (об/хв) 3000-10000
Об'єм двигуна (см3) 52
Тип двигуна 4-тактний
Тип палива Бензин А-92
Витрата палива (л/год) 1
Об'єм паливного бака (л) 0.65
Розташування двигуна Верхній
Двигун Ручний стартер
Діаметр ножа (мм) 254
Ширина скошування (мм) 420
Тип вала Цільний вал
Рівень шуму (дБ) 96
Хромований циліндр Є
Антивібраційна система Є
Легкий старт Є
Вага (кг) 7.5
Клас захисту корпусу IP20
Гарантия (мес) 12
Комплектація Гарантійний талон, Інструкція з експлуатації, Картонне паковання, комплект для збирання, Косильна котушка, Ніж 3Т, Ніж 40Т, Ніж 8Т, Ремінь на 2 плечі
Доставка/Оплата Накладений платеж, Оплата на карту, Термін доставки 1-3 дні
Клас інструмента Напівпрофесійний
Потужність двигуна кВт/ 5.7
Швидкість обертання (об/хв) 3000-10000
Об'єм двигуна (см3) 52
Тип двигуна 4-тактний
Тип палива Бензин А-92
Витрата палива (л/год) 1
Об'єм паливного бака (л) 0.65
Розташування двигуна Верхній
Двигун Ручний стартер
Діаметр ножа (мм) 254
Ширина скошування (мм) 420
Тип вала Цільний вал
Рівень шуму (дБ) 96
Хромований циліндр Є
Антивібраційна система Є
Легкий старт Є
Вага (кг) 7.5
Клас захисту корпусу IP20
Гарантия (мес) 12
Комплектація Гарантійний талон, Інструкція з експлуатації, Картонне паковання, комплект для збирання, Косильна котушка, Ніж 3Т, Ніж 40Т, Ніж 8Т, Ремінь на 2 плечі
Доставка/Оплата Накладений платеж, Оплата на карту, Термін доставки 1-3 дні
Клас інструмента Напівпрофесійний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Потужність двигуна | 5.7 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 590 ₴



