Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20/6"-1 BL з потужним безщітковим двигуном — це високопродуктивний інструмент, який забезпечує ефективну та тривалу роботу. У комплекті постачається один акумулятор на 20 вольтів із ємністю 2 ампер-годинники, що дає змогу працювати безперервно до 40 хвилин, з мінімальними перервами на підзаряджання. Повний цикл заряджання акумулятора займає всього 1,5 години.
Пила обладнана ланцюгом із кроком 1/4", що гарантує високу продуктивність і точність різання. У комплекті два ланцюги. Швидкість ланцюга без навантаження становить 390 м/хв, що робить Grand АПЦ-20/6"-1 BL ідеальним інструментом для різання деревини. Зручна система змащення ланцюга забезпечує довговічність інструмента та комфорт у роботі.
Пила постачається в надійному картонному пакованні, що забезпечує зручність транспортування і зберігання.
Технічні характеристики:
• Країна-виробник: Чехія
• Напруга живлення: 20 В
• Місткість акуму. : 2 Ач
• Довжина шини: 150 мм
• Швидкість ланцюга без навантаження: 350 м./хв.
• Крок ланцюга: 1/4"
Комплектація
• Акумуляторна ланцюгова пила — 1 шт.
• Ланцюг на шину — 1 шт.
• Шина — 1 шт.
• Акумулятор 20V Li-ion — 2 шт.
• Зарядний пристрій для акумуляторів — 1 шт.
• Ключ — 1 шт.
• Викрутка — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 150 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість обертів | 300 об/хв |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 260 ₴





