Електрокоса, тример Grand КГ 2700.Чехія. Ніж + котушка
- В наявності
- Код: Grand КГ 2700
2 700 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Тример електричний Grand КГ-2700. Це оптимальне рішення для косіння трави на присадибних ділянках і дачах. Модель Grand КГ-2700 укомплектована потужним двигуном 2 700 Вт, що дає змогу розвивати швидкість до 7 000 об./хв. Надійність також на висоті — приводний вал редуктора виготовлений із металу.
Виріб зручний в експлуатації та добре збалансований, що знижує навантаження на оператора. Також інструмент доповнений розбірною штангою, що спрощує транспортування та зберігання обладнання.
Характеристики:
Потужність (Вт) 2700
Швидкість обертання (об/хв) 7000
Плавний пуск Є
Розташування двигуна Верхній
Діаметр ножа (мм) 255
Ширина скошування (мм) 420
Тип вала Розбірна штанга з 2 частин, суцільнометалевий вал
Вага (кг) 5.3
Клас захисту корпусу IP20
Гарантия (мес) 12
ОСОБЕННОСТИ:
• Верхнє розташування двигуна.
• Пряма розбірна штанга.
• Висока продуктивність.
• Компактні розміри та легка вага.
• Екологічна чистота та низький рівень шуму.
• Висока ефективність під час косіння у важкодоступних місцях.
• М'яка, зручна ручка для зручності експлуатації інструмента.
• Вал коси виготовлений із матеріалу підвищеної зносостійкості.
• Металевий редуктор із підшипниками
• Система плавного пуску
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
• електротример Grand КГ-2700;
• котушка з волосінню
• 3 зубчастий сталевий ніж
• захисний кожух
• велосипедна ручка;
• набір ключів;
• посібник з експлуатації;
• гарантійний талон
Виріб зручний в експлуатації та добре збалансований, що знижує навантаження на оператора. Також інструмент доповнений розбірною штангою, що спрощує транспортування та зберігання обладнання.
Характеристики:
Потужність (Вт) 2700
Швидкість обертання (об/хв) 7000
Плавний пуск Є
Розташування двигуна Верхній
Діаметр ножа (мм) 255
Ширина скошування (мм) 420
Тип вала Розбірна штанга з 2 частин, суцільнометалевий вал
Вага (кг) 5.3
Клас захисту корпусу IP20
Гарантия (мес) 12
ОСОБЕННОСТИ:
• Верхнє розташування двигуна.
• Пряма розбірна штанга.
• Висока продуктивність.
• Компактні розміри та легка вага.
• Екологічна чистота та низький рівень шуму.
• Висока ефективність під час косіння у важкодоступних місцях.
• М'яка, зручна ручка для зручності експлуатації інструмента.
• Вал коси виготовлений із матеріалу підвищеної зносостійкості.
• Металевий редуктор із підшипниками
• Система плавного пуску
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
• електротример Grand КГ-2700;
• котушка з волосінню
• 3 зубчастий сталевий ніж
• захисний кожух
• велосипедна ручка;
• набір ключів;
• посібник з експлуатації;
• гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 255 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴









