Характеристики та опис
-
Основні
-
Стан
Нове
-
Виробник
-
Країна виробник
Чехия
-
Тип
Шурупокрут
-
Живлення
Акумулятор
-
Режим інструменту
безударний
-
Тип патрона
Швидкозатискний
-
Мінімальний діаметр патрона
0.8 мм
-
Максимальний діаметр патрона
10 мм
-
Кількість ступенів затягування
25
-
Максимальний крутний момент
30 H*m
-
Максимальна кількість обертів
1400 об./хв
-
Матеріал корпусу редуктора
Метал
-
Гарантійний термін
12 міс
-
-
Додаткові функції
-
Кількість швидкостей роботи
2
-
Реверс
Да
-
Регулювання кількості обертів
Да
-
Підсвітка робочої зони
Да
-
-
Комплектація
-
Тип паковання
Пластиковий кейс
-
Додатковий акумулятор
Да
-
Прогумований держак
Да
-
-
Живлення
-
Споживана потужність
12 Вт
-
Тип акумулятора
Li-Ion
-
Ємність акумулятора
2 А·год
-
Час заряджання акумулятора
1 час
-
Акумуляторний шурупокрут Grand 12 DFR новітня розробка поєднує в собі компактність, високу продуктивність і чудову функціональність.
Основною особливістю є система швидкознімного патрона. Завдяки цій функціональності, майстри можуть легко та швидко знімати свердлильний патрон і на його місце встановлювати кутову насадку, бітотримач або, безпосередньо в шпиндель, биту.
Система довела свою ефективність і дає змогу спростити процес зміни робочої оснастки, завдяки чому неабияк підвищити ефективність праці.
Характеристики:
· Напруга 12 В
· Ємність батареї 2 А·год
· Час заряджання батареї 1 час
· Кількість АКБ у комплекті 2 шт
· Діаметр патрона 10 мм.
· Тип патрона — Швидкознімний , швидкозатискний
· Реверс +
· Фіксація шпинделя +
· Кількість швидкостей 2
· Число обертів: 0-400 об./хв, 0-1300 об./хв.
· Підсвітка +
· Максимальний крутний момент 30 Нм
· Кількість регулювань крутного моменту 25+1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 100 мм |
- Ціна: 1 238 ₴




