


Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-20/2 DFR BL (безщітковий, знімний паторн)
- В наявності
- Код: Grand ДА-20/2 DFR BL
1 944 ₴
- +380 (63) 693-11-24
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-20/2 DFR BL безщітковий зі знімним патроном
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-20/2 DFR BL використовується для свердління отворів у різних матеріалах, а також ідеально підійде для загвинчування та відгвинчування шурупів, гвинтів, саморізів. Живлення шурупокрута відбувається постійним струмом від літій-іонної акумуляторної батареї.
В арсеналі акумуляторного дриля-шурупокрута є регулювання крутного моменту, функція реверсивного обертання, перемикач діапазону швидкостей. Модель обладнана швидкозатискним патроном для легкої заміни робочих речей. Під час вибору врахуйте наявність у комплекті з інструментом двох акумуляторних батарей і зарядного пристрою.
Для комфортного транспортування акумуляторний дриль-шурупокрут укомплектований дуже зручним пластиковим кейсом. Купуйте шурупокрут акумуляторний Grand ДА-20/2 DFR BL швидко та недорого
Технічні характеристики шурупокрут акумуляторний Grand ДА-20/2 DFR BL
- Джерело живлення — акумулятор
- Тип патрона — швидко затискний
- Діаметр патрона — 10 мм
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Ємність — 2 ампери годин
- Напруга — 20 вольтів
- Крутний момент — 52 Нм
- Регулювання крутного моменту — є
- Оберти перша швидкість — до 400 за хвилину
- Оберти друга швидкість — до 1500 за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Кількість швидкостей — 2
- Фіксація шпинделя — є
- Реверс — є
- Підсвітка — є
- Кейс — є
- Вага — 1 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 52 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Функція міксер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 944 ₴

