Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-18/10Li
Дриль акумуляторний Grand ДА-18/10Li використовується для побутового застосування під час виконання завдань, пов'язаних із закручуванням/відвертанням шурупів, свердління отворів у різних матеріалах.
Перевага моделі — це можливість роботи від акумулятора досить довгий час. Комплектується дриль двома акумуляторами, виготовленими за технологіями Li-lon Інструмент обладнаний перемикачем діапазону швидкостей і перемикачем напрямку руху. Кількість обертів на першій швидкості до 450 за хвилину, на другій швидкості до 1450 за хвилину, діаметр свердлильного патрона 10 мм. Напруга акумулятора 18 вольтів, ємність 2 ампер-годинників. До комплекту постачання входить зручний пластиковий кейс.
Купити шурупокрут Grand ДА-18/10Li недорого можна в інтернет-магазині Техномікс.
Технічні характеристики шурупокрут акумуляторний Grand ДА-18/10Li
- Джерело живлення — акумулятор
- Тип патрона — швидко затискний
- Діаметр патрона — 10 мм
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Ємність — 2 ампери годин
- Напруга — 18 вольта
- Регулювання крутного моменту — є
- Оберти перша швидкість — до 450 за хвилину
- Оберти друга швидкість — до 1450 за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 28 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 12 мм
- Кількість швидкостей — 2
- Реверс — є
- Підсвітка — є
- Кейс — є
- Вага — 1,2 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
- Ціна: 1 674 ₴




