

Гайковерт акумуляторний Grand АГ-21UBL (2 АКБ + ЗП + Кейс)
- В наявності
- Код: Grand АГ-21UBL/PRO
2 808 ₴
- +380 (63) 693-11-24
Гайковерт ударний акумуляторний, безщітковий, ударний Grand АГ-21UBL
Гайковерт ударний Grand АГ-21UBL — високоякісний продуктивний інструмент, сфера застосування якого дуже широка: ремонт, будівництво, СТО, різні монтажні роботи. Модель буде цікава як для пересічного користувача, так і професіоналів.
Універсальність і портативність інструмента зумовлена роботою від акумуляторної батареї з напругою 20 вольтів і ємністю 4 ампер-годинників, тепер немає потреби в наявності поблизу мережі 220 вольтів. Основними відмінностями моделі Grand АГ-21UBL
є наявність чотиригранного патрона під торцеву головку, високий крутний момент, світлодіодна підсвітка робочої зони, режим реверс, потужний двигун і ударний режим. Можливість регулювати оберти натисканням на кнопку дають можливість максимально точно виконати будь-яку роботу.
Технічні характеристики гайковерт Grand АГ-21UBL
- Живиться від акумуляторів
- Тип батареї — Li-Ion
- Напруга живлення — 20 вольтів
- Ємність батареї — 4 ампери годин
- Крутний момент — 300 Нм
- Регулювання обертів — є
- Оберти — 0-2600 за хвилину
- Пластиковий кейс — є
- Додаткові насадки — є
- Насадки — 17,19,21 і 22 мм
- Вага — 3 кг
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд |
| Країна виробник | Чехія |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний крутний момент | 300 H*m |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Режим інструменту | ударний |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 808 ₴

