Гайковерт ударний акумуляторний, безщітковий, ударний Grand АГ-800UBL
Гайковерт ударний Grand АГ-800UBL — високоякісний продуктивний інструмент, сфера застосування якого дуже широка: ремонт, будівництво, СТО, різні монтажні роботи. Модель буде цікава як для пересічного користувача, так і професіоналів.
Універсальність і портативність інструмента зумовлена роботою від акумуляторної батареї з напругою 20 вольтів, тепер немає потреби в наявності близькості мережі 220 вольтів. Основними відмінностями моделі Grand АГ-800UBL є чотиригранний патрон під торцеву головку, високий крутний момент, світлодіодна підсвітка робочої зони, режим реверс, потужний двигун і ударний режим. Можливість регулювати оберти натисканням на кнопку дають можливість максимально точно виконати будь-яку роботу.
Технічні характеристики гайковерт Grand АГ-800UBL
- Живиться від акумуляторів
- Тип батареї — Li-Ion
- Напруга живлення — 20 вольтів
- Крутний момент — 800 Нм
- Регулювання обертів — є
- Оберти — 0-2800 за хвилину
- Частота ударів — до 6200 за хвилину
- Тип двигуна — безщітковий
- Тип патрона — квадрат
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд |
| Країна виробник | Чехія |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний крутний момент | 800 H*m |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Режим інструменту | ударний |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴


