Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20V/6-2
Акумуляторна ланцюгова мініпилка Grand АПЦ-20V/6-2 для обрізання гілок прекрасно підійде для універсального використання в домашньому господарстві. Легко впорається з прорізуванням дерев і кущів, подрібненням садових відходів. Також можна використовувати під час будівництва з деревини. Пила добре збалансована та дуже ергономічна. Вирізняється високою ефективністю різання й чистим зрізом. Низький рівень шуму під час роботи.
Зручність роботи правою або лівою рукою, ідеальний варіант як чоловікам, так і жінкам для робіт у саду, у домашньому господарстві, обрізання дерев, гілок, бруса діаметром до 15 см.
Технічні характеристики електропила Grand АПЦ-20V/6-2
- Живиться від акумуляторів
- Тип акумуляторів — Li-ion
- Ємність — 2000 мА·год
- Довжина шини — 152 мм
- Крок ланцюга — 1/4
- Місткість бака для олії — 0,2 літра
- Два АКб — так
- Вага — 1 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина шини | 152 мм |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 6.5 м/сек |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Немає |
| Гальмо ланцюга | Да |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Додатковий акумулятор | Да |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Да |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Кількість обертів | 390 об/хв |
| Легкий запуск | Да |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Праймер | Да |
| Розташування двигуна | Поперечне |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип паковання | Паперова коробка |
| Час заряджання акумулятора | 1 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548 ₴








