Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS3540BL POWERLine (2PT2040EP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
- Немає в наявності
- Код: PCS3540BL 4Ач
6 300 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS3540BL – потужний та надійний існтрумент, призначений для швидкого розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини різної товщини та конфігурації, деревостружкових плит, заготівлі дров із колод малого діаметра в побутових умовах.
Особливості акумуляторної ланцюгової пили PROFI-TEC PCS3540BL:
- Зручний та ергономічний дизайн;
- Швидкість пиляльного ланцюга 20 м/с;
- Витривалий безщітковий двигун;
- Високоякісні шина та ланцюг;
- Тривалий термін служби;
- Кнопка блокування від випадкового включення;
- Автоматичне змащення пиляльного ланцюга;
- Безключове регулювання натягу ланцюга;
- Рукоятка ергономічної форми повністю покрита спеціальною гумою;
- Низький рівень шуму та вібрації;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект постачання:
- Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS3540BL;
- Пиляльний ланцюг;
- Пиляльна шина 35 см;
- Захист пиляльного ланцюга;
- Акумулятор PT2040EP (4.0 Аг) × 2;
- Зарядний пристрій PCD20/2 dual;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profitec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴








