Акумуляторний перфоратор Stromo AHA-20 (з АКБ і ЗП) Акумуляторний перфоратор Stromo AHA20 — надійний інструмент, призначений для свердління отворів у бетоні, цеглі, природному камені, деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах. Безщітковий двигун у перфораторі характеризується тривалим робочим ресурсом без обслуговування, без критичного нагрівання й великою потужністю для продуктивності в роботі. Працює інструмент від потужного 20 В літій-іонного акумулятора, що забезпечує високу кількість обертів до 1400 на хвилину та велику кількість ударів до 3200 за хвилину. З акумулятором, що входять до комплекту, Ви отримуєте незалежність від мережі, даючи змогу працювати де завгодно без обмежень. Завдяки своїй високій кількості обертів і ударів, модель Stromo AHA20 перевершує очікування. Цей перфоратор може легко пробити бетон до 22 мм, дерево до 28 мм і сталь до 13 мм, роблячи його універсальним інструментом для будівництва та ремонту. Ергономічний дизайн і низький рівень вібрації роблять роботу з цим інструментом комфортною і зручною навіть у разі тривалої експлуатації. Особливості: Тип патрона SDS-Plus Ергономічний дизайн Посилена пилозахисту Додаткова ручка Безщітковий витривалий двигун Регулювання швидкості натисканням кнопки пуску Висока тривалість роботи на одному заряджанні акумулятора Функція реверсу зручного виведення застрягл у матеріалі свердла Технічні характеристики: Тип двигуна — Безщітковий Тип акумулятора — Li-Ion Напруга акумулятора — 20 В Ємність батареї — 4 А/ч Число обертів холостого ходу — 0-1400 об/хв — 0-3200 уд/хв Сила удару — 3 Дж Діаметр свердління — Дерево/бетон/метал: 28/22/13 мм Вага — 2,5 кг Комплектація: Акумуляторний перфоратор Stromo AHA20 Акумулятор 20 В, 4 А/год 1 шт. Зарядний пристрій 1 шт. Напрямна Додаткова ручка Картонна коробка Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Гарантія: 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Австрія |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 1 м |
| Живлення | Акумулятор |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 1.7 Дж. |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴



