Купити недорогий шурупокрут для дому реально. Сьогодні на сайті представлений великий каталог побутового інструменту. Акумуляторний шурупокрут GRAND ДА-21Li належить саме до такого. Представлена модель чудово підійде для роботи із саморізами або свердління. Вирізняється додатковими функціями як регулювання обертів, настроювання крутного моменту, реверсу тощо. Ми докладно розповімо Вам про головні переваги представленої моделі.
LED-підсвітка робочої зони
У цій дрилі-шурупокруті GRAND ДА-21Li встановлена система підсвічування робочої зони. Вона дасть вам змогу комфортно виконувати поставлені завдання навіть в умовах недостатнього освітлення на робочому місці.
Двошвидкісний планетарний редуктор
На окрему увагу заслуговує наявність двох швидкостей. Можна підібрати оптимальну швидкість для свердління або роботи із саморізами. Сам редуктор планетарного типу та забезпечує високий крутний момент або швидкість. Виготовлений із міцного металу, його шестерні не зносяться й не зламаються навіть під час інтенсивної роботи із шурупокрутом.
Встановлення крутного моменту 25+1
Купити шурупокрут на акумуляторі для дому Гранд GRAND ДА-21Li правильне рішення. Зможете точно настроїти його для роботи з матеріалами різної міцності. Навіть під найслабші можна встановити відповідний крутний момент завдяки великому діапазону регулювання.
Плавне регулювання обертів
Можна з точністю регулювати навантаження на двигун і сам робочий процес завдяки електронному регулюванню обертів. Це забезпечує високу якість виконання поставлених завдань.
Зручність використання
Компактні розміри та низька вага дадуть змогу працювати довго не втомлюючись. Варто також зазначити наявність нековзного покриття на ручці.
Літій іонний акумулятор
У комплекті йде два акумулятори, тож ми рекомендуємо купити шурупокрут Гранд. На акумуляторний шурупокрут GRAND ДА-21Li ціна невелика. Батарея з Li-ion елементами живлення позбавлена браку саморозряджання й ефекту пам'яті. Вона набагато довговічніша та надійніша. На корпусі є індикатор заряду.
6 причин купити акумуляторний шурупокрут GRAND ДА-21Li
- Компанія Гранд пропонує недорогий інструмент для роботи вдома.
- Якісний шурупокрут, який можна використовувати для вирішення широкого спектра завдань.
- Покращена ергономіка, працювати із шурупокрутом дуже легко та просто.
- Довговічність — модель обладнана SKF-підшипником і двотактним редуктором.
- До комплекту постачання увійшов додатковий акумулятор.
- Літій-іонні акумулятори без саморозряджання, ефекту пам'яті.
Комплектація
- шурупокрут акумуляторний GRAND ДА-21Li
- два акумулятори
- часовий зарядний пристрій
- зачіп для пояса
- посібник з експлуатації
- пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
- Ціна: 1 782 ₴




