


Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-20/2 UBL PRO безщітковий
- В наявності
- Код: ДА-20/2 UBL PRO
1 944 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Опис
Фірмовий шурупокрут — корисний і довговічний інструмент, який призначений для тривалої автономної роботи. Він постачається в комплекті з двома акумуляторами, пластиковим кейсом та адаптером. Виробник — бренд Grand — для зручності експлуатації передбачив такі опції:
- тип двигуна — безщітковий
- індикація рівня заряджання;
- блокування шпинделя;
- гумові накладки на ручці;
- двошвидкісний режим функціонування;
- автостоп для гарантії безпеки.
Купити шурупокрут акумуляторний Grand серії ДА-20/2 UBL PRO за низькою ціною
В Україні ця модель отримала позитивні відгуки з таких причин:
- Просте технічне обслуговування
Безщіткова конструкція двигуна не потрібна в обслуговуванні.
- Малогабаритне компонування
Акуратний корпус комфортно лежить у кисті, даючи змогу оператору виконувати роботу в обмеженому просторі.
- Функційність
Інструмент придатний для виконання отворів у поверхнях, встановлення шурупів, гвинтів, саморізів. Його використовують у ремонті, будівництві, меблевому виробництві.
Характеристики
- Виробник: Grand
- Тип двигуна — безщітковий
- Тип батареї: Li-ion
- Напруга живлення, В: 20
- Ємність батареї, А/год: 2,0
- Час заряджання — 1 година
- Діаметр патрона, мм: 10
- Частота обертання, об/хв:
- 1 швидкість 0-400
- 2-ша швидкість 0-1500
- Кількість ступенів моменту затягування 20+1
- Крутний момент — 52 Нм
- Два та режими роботи (свердління, закручування шурупів)
- Вага шурупокрута з акумулятором : 1,25 кг
- Вага в кейсі з повною комплектацією: 2,75 кг
ОСОБЕННОСТИ:
- Свердління з ударом — немає
- З доворотом (блокування шпинделя) — так
- Індикатор заряду — так
- Підсвітка — так
- Две скорости - да
- Функція автостоп — так
- Прогумована зручна ручка — так
- Ергономічний дизайн
Комплект постачання:
- шурупокрут Grand ДА 20/2 UBL PRO Li-ion;
- два літій-іонних акумулятори;
- зарядний пристрій;
- посібник з експлуатації;
- пластиковий кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 21000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 52 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 944 ₴

