Акумуляторна ланцюгова пила GRAND АПЦ 20V/12"-4 HS — це чудова новинка від торгової марки «GRAND», яка була модернізована та допрацьована провідними фахівцями компанії та отримала високу швидкість обертання ланцюга до 11 м/секунду з максимальною ефективністю і в роботі. Ця модель пилки чудово підходить для обрізання гілок дерев, роботи в саду та для столярних робіт. Акумуляторна пила обладнана напрямною шиною завдовжки 12" (30 см) і пиляльним ланцюгом із високою швидкістю різання, практичним і низьким енергоспоживанням, високою стабільністю і високою продуктивністю. Пила приводиться в дію завдяки потужній акумуляторній батареї 20 В/4 А·год. Пила дуже проста в керуванні й невибаглива в обслуговуванні, складка становить лічені хвилини та готова до роботи.
ОСОБЕННОСТИ:
- безщітковий двигун;
- напруга акумулятора 20 В тип «М»;
- цифровий дисплей для контролю стану заряду АКБ;
- автоматичне змащення ланцюга;
- блокування кнопки пуску;
- нековзна конструкція ручки;
- просте керування під час різання;
- висока швидкість обертання ланцюга 11 м/с.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- акумуляторна пила GRAND АПЦ 20V/12"-4 HS;
- акумулятор 20 В/4 А·год — 2 шт;
- зарядний пристрій (слайдер);
- шина пиляльна 12" (300 мм) — 1 шт.;
- ланцюг пиляльний РМ 1/4" 62 звена – 2 шт;
- захисний чохол для шини;
- ключ;
- пластиковий кейс;
- інструкція та гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Об'єм масляного бака | 44 мл |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1.5 хв |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 482 ₴






