Аккумуляторный триммер АТГ-20 2в1 base (BRUSHLESS)(без АКБ та ЗУ)
- В наявності
- Код: АТГ-20 2в1 base
3 312 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Тример акумуляторний Grand АТГ-20 2 в 1 — бездротовий тример, що працює на батареях Li-Ion. Тример має потужний мотор, високі оберти холостого ходу, малу вагу та збалансовану конструкцію з безліччю регулювань. Завдяки акумуляторному типу вважається найбільш екологічною й енергоємною моделлю на ринку. Мінімалізує рівень шуму та вібрації. Для початку роботи досить просто зарядити акумулятор.
Особливості:
- Збалансована конструкція
- Розбірна штанга
- Верхнє розташування двигуна
- Індикатор заряду батареї
- Безщітковий мотор
- Низький рівень вібрацій і шуму
- Висока надійність
- Велика автономність
Комплектація
- Тример акумуляторний Grand АТГ-20 2 в 1
- Велосипедна ручка
- Напівавтоматична косильна головка
- Нож 40Т
- Ключ універсальний
- Захисний кожух
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ліски | 1.2 мм |
| Тип штанги | Вигнута |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Діаметр штанги | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 312 ₴







