Зарядний пристрій для акумуляторів лінійки інструмента Grand. Сумісна з батареями місткістю 2 ампер-годинники й 4 ампер-годинники.
Технічні характеристики:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Вихідна напруга — 20 вольтів
- Сила струму заряду — 2,4 Ампера.
- Тип АКБ — Li-lon
- Напруга АКБ — 20 вольтів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Колір | Чорний |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2.4 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴




