Сумка для інструментів Grand
Сумка для інструментів Grand — це високоякісне та міцне рішення для зберігання інструментів, призначене для їхньої організації та захисту.
За ваги всього 1,4 кг вона легка та зручна для перенесення, але водночас досить міцна, щоб вмістити до 25 кг інструментів. Розміри сумки становлять 45-25-34 сантиметри, що забезпечує місткий простір для зберігання 38 літрів, що робить її ідеальною для професійних майстрів.
Технічні характеристики сумка для інструментів Grand
- Кишені — 6 всередині, 6 зовні
- Максимальне навантаження — 25 кг
- Об'єм — 38 літрів
- Матеріал — поліестер
- Габарити — 45-25-34 сантиметрів
- Вага — 1,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень/кишень | 12 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴



