Опис:
Компактний і легкий 2-швидкісний мережевий шурупокрут. Дає змогу зі зручністю працювати у важкодоступних місцях: під стелею, у нішах тощо. Обладнаний функцією реверсу, за допомогою якої здійснюється не тільки закручування, але й відкручування гвинтів і шурупів (залежно від поставлених завдань). Також для свердління отворів (макс. діаметр 10 мм) на низьких обертах у різних за щільністю та структурою матеріалах.
Особливості:
- Регулювання швидкості обертання (Електронна кнопка)
- Просте встановлення крутного моменту
- Ударостійкий пластик
- Протиковзні гумові вставки
- Лівий/правий хід (Реверс)
- Фіксатор увімкнення
- Подвійна ізоляція корпусу
- Посилений швидкозатискний патрон
- Полегшена заміна вугільних щіток
Технічні характеристики:
Споживана потужність — 850 ватів;
Робоча напруга — 230 вольтів;
Оберти обертання — 0-750 об./хв.
5 режимів затягування + режим свердління;
Діаметр патрона — 0,8-10 мм.
Діаметр свердління в металі — 10 мм;
Діаметр свердління в бетоні — 10 мм;
Діаметр свердління в деревині — 20 мм;
Вага — 1.5 кг.
Комплектація
- Мережевий шурупокрут Grand ДЕ-850
- Запасні вугільні щітки в комплекті
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 26 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 891 ₴






