Електродриль Grand ДЕУ-900
Дриль електричний Grand ДЕУ-900 використовується для свердління в дереві, металі, пластмасі, також свердління з ударом, у бетоні, камені, цеглі.
Унікальний інструмент, який зібраний за одними з останніх технологій, обладнаний двигуном потужністю 900 ватів, що досить працювати тривалий час. Можливість використання кнопки реверсу, якою обладнаний інструмент і зміни число обертів, у цій моделі це від 0 до 3100 на хвилину. Завдяки компактному та зручному дизайну та наявності додаткової ручки, машина впевнено розташовується в руках, що легко та якісно можна проводити роботи будь-якого плану. Дриль обладнаний металевим якісним ключовим патроном, що дає змогу швидко без зусиль міняти обладнання.
Дриль електричний Grand ДЕУ-900 купити можна в інтернет-магазині Техномікс. Купуючи інструмент, дається гарантія на 12 місяців.
Технічні характеристики дриль Grand ДЕУ-900
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 900 ватів
- Максимальні оберти — 3100 за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Реверс — є
- Тип патрона — ключовий
- Діаметр патрона — 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні — 13 мм
- Кількість швидкостей — 1
- Ударний режим — є
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4400 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 900 Вт |
- Ціна: 918 ₴


