Шурупокрут мережевий GRAND 2-швидкісний ( Чехія)
Дриль-шурупокрут Grand (профі) — це новинка від відомої чеської фірми Grand.
Слугує для побутового Для їх використання і виконує такі ж функції, як і звичайний акумуляторний шурупокрут. У цій моделі вбудований двигун потужністю 950 вт і завдяки вбудованій якісній електроніці швидкість регулюється від 0 до 1100 об/хв. Також є регулювання моменту затягування, так звана тріскачка на 19 позицій і функція свердління. Мережевий шурупокрут має чудовий дизайн, невелику вагу та збалансований корпус, а також високий крутний момент 26 Нм
Особливості мережевого шурупокрута Гранд
- 2 швидкісний редуктор
- Високий момент зусилля затягування
- Електронне регулювання числа обертів
- Реверс
- Прогумовані вставки на корпусі
- Металевий самозатискний патрон
- Германські підшипники ;
- Силіконовий кабель живлення (не ламається й не тріскається на морозі)
- Якісна електроніка JEF electrik
- Досить висока потужність
- Якісний і екологічно чистий пластик
- Відповідність усім європейським стандартам якості
- Произведено в Чехии г.Брно
Технічні характеристики:
-
Напруга: 220В
-
Потужність: 950 Вт
-
Число обертів:
-
1 швидкість 0-350 об./хв
-
2 швидкість 0-1100 об
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 24 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 950 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






