Мережевий шурупокрут Grand ДЕ-980/2 — це незамінний монтажний інструмент, за допомогою якого можна виконувати широкий спектр завдань. Загалом це закручування і викручування шурупів і свердління різних матеріалів. Цей апарат виробляється з використанням останніх технологій, завдяки чому прилад додав у себе всі позитивні якості для продуктивної роботи. Модель має міцний корпус, завдяки якому всі внутрішні механізми захищені від будь-яких зовнішніх впливів.
Шурупокрут Grand ДЕ-980/2 працює від звичайної побутової мережі, що дає змогу під'єднувати його до будь-якої розетки. Встановлюється на цей агрегат двигун потужністю 980 Ватів, що цілком досить для виконання практично всіх монтажних робіт. Прилад має низку корисних особливостей, без яких неможливо уявити інструмент. До таких можна віднести — двошвидкісний редуктор, наявність регулювання числа обертів, завдяки якій Ви зможете дуже точно та якісно виконати роботу. Варто також зазначити наявність реверсу, завдяки якому можна не тільки закручувати, а й викручувати шурупи, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі.
Мережевий шурупокрут Grand ДЕ-980/2 має ергономічний корпус, невелику вагу та прогумовану ручку. Така конструкція дає змогу надійно утримувати інструмент у руках і працювати тривалий час, оскільки навантаження доводиться мінімальне. Обладнаний шурупокрут швидкозатискним патроном, який дасть змогу лише за кілька секунд виконувати заміну оснастки.
Особливості:
- Сучасний ергономічний дизайн
- Зручна збалансована ручка
- Невелика маса
- Швидкозатискний патрон
- Кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі
Характеристики:
- Виробник: GRAND
- Країна виробника: Чехия
- Потужність: 980 Вт
- Номінальна напруга: 220V/50Гц
- Кількість обертів за хвилину: 350/950 об/хв
- Діаметр патрона: 10 мм
- Вага: 1,7 кг
Комплектація
- Шурупокрут мережевий GRAND ДЕ-980/2
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 27 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 980 Вт |
- Ціна: 1 188 ₴








