Дриль GRAND ДЕУ-1200 — високоякісний продуктивний інструмент побутового класу, призначений для виконання свердлильних робіт, дає змогу працювати з більшістю матеріалів: дерево, сталь, пластик. Ця модель зроблена за новітніми технологіями із застосуванням матеріалів і комплектуючих частин найвищої якості. Інструмент має збалансовану конструкцію, корпус редуктора зроблений з алюмінієвого сплаву. GRAND ДЕУ-1200, крім свердління, використовує ударну техніку, що дає змогу робити отвори з меншими витратами. Дриль обладнаний потужним двигуном 1200 Вт, є система регулювання обертів. Для безпеки роботи з дрилем передбачене блокування кнопки увімкнення. Для будівництва дриль незамінний, оскільки з його допомогою можна виконувати досить багато різних робіт, а саме: свердління, закручування саморізів, приготування сухих будівельних сумішей тощо.
ОСОБЕННОСТИ:
- Підвищений ресурс мотора
- Збалансована конструкція
- Електронне регулювання числа обертів
- Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву
- Режим реверса
- Додаткова ручка
- Блокування кнопки увімкнення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Режими роботи: свердління/свердління з ударом
- Тип патрона: Ключовий
- Потужність: 1200 Вт
- Напруга/частота: 220В/50Гц
- Частота обертання: 2800 об/хв
- Діаметр патрона: 13 мм
- Макс. діаметр свердління дерева: 30 мм
- Макс. діаметр свердління металу: 13 мм
- Макс. діаметр свердління бетону: 13 мм
- Кількість швидкостей: 1
- Вага: 2,2 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Дрель GRAND ДЭУ-1200
- Ключ патрона
- Бічна ручка
- Обмежувач глибини свердління
- Інструкція
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4400 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Литий алюміній |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
- Ціна: 1 080 ₴


