Дриль GRAND ДЕУ-1250 — це надійний високоякісний інструмент побутового класу, який допоможе Вам впоратися із завданнями зі свердління отворів у дереві, сталі та інших матеріалах. Під час використання додаткових оснасток дриль може поєднувати в собі безліч інструментів, а також у поєднанні зі спеціальною стійкою для дриля, можна використовувати як верстат. Дриль GRAND ДЕУ-1250 призначена для свердління отворів у металі діаметром до 13 мм включно, у дереві — 20 мм, а також за допомогою витривалого та надійного ударного механізму в камені, цеглі, бетоні до 13 мм Включно.
У конструкції дриля GRAND ДЕУ-1250 передбачений надійний ключовий (кулачковий) патрон, максимальний діаметр свердління 13 мм, максимальна кількість обертів на холостому ходу становить 2600 об/хв. Електродвигун має потужність 1250 Вт, що дає змогу виконувати завдання максимально швидко й ефективно. Безступеневе регулювання швидкості здійснюється від сили натискання на кнопку пуск. Перемикач напрямку обертання дасть змогу швидко витягувати свердло з оброблюваного матеріалу.
Дриль ударний Grand ДЕУ-1250 обладнана міцним редуктором, сучасним дизайном і кнопкою фіксації. Вирізняється міцним пластиковим корпусом. Додаткова ручка може встановлюватися в будь-яке зручне положення.
Особливості:
- Якісне збирання
- Регулювання обертів
- Сталевий ударний механізм
- Металеві підшипники
Характеристики:
- Тип свердлильного патрона ключовий
- Максимальне свердління в бетоні 13 мм
- Максимальне свердління в дереві 20 мм
- Максимальне свердління в металі 13 мм
- Свердлильний патрон 13 мм
- Кількість швидкостей 1
- Число обертів 0-2600 об/хв
- Потужність двигуна 1250 Вт
- Наявність реверсу є
- Вага 1,8 кг
Комплектація
- Дриль Grand ДЕУ-1250
- Ключ
- Додаткова ручка
- Інструкція
- Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3200 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
- Ціна: 1 350 ₴






