Дрель GRAND ДЕ-1350М це модель з ергономічним дизайном, яка дасть змогу ефективно свердлити отвори в дереві та сталі. Ми рекомендуємо Вам цю модель, оскільки вона має оптимальну для побутової моделі функціонал реверс, додаткову ручку, регулювання обертів із попередньо встановленим встановленням.
Потужний двигун
Якщо Вам необхідний високопродуктивний і надійний безударний дриль, тоді рекомендуємо Вам купити дриль GRAND ДЕ-1350М, вона має збільшений запас потужності для можливості вирішення завдань високої складності. Двигун 1350 Вт забезпечує високий крутний момент, а також швидкість обертання патрона.
Металевий редуктор
Шестерні редуктора виготовлені з металу, який був додатково загартований для досягнення максимальної міцності. Завдяки такому виготовленню редуктора, дриль можна використовувати для виконання будь-яких завдань, її шестерні не схильні до зношування, вони не скручуються від перевантаження й мають чималий ресурс роботи.
Повітряне охолодження
Ми рекомендуємо Вам купити дрилью GRAND ДЕ-1350М, вона витривала та продуктивна, якісна система повітряного охолодження недопікає перегрівання мотора під час тривалої роботи під навантаженням. Вона якісно відводить усе зайве тепло від двигуна, що забезпечить стабільне функціонування інструмента.
Збалансована конструкція
Працювати з дриллю Вам буде досить просто та зручно, її збалансований корпус дасть змогу надійно утримувати інструмент у будь-якому положенні та свердлити отвори вертикальні, горизонтальні та навіть під кутом.
Електронне регулювання числа обертів
У роботі з таким інструментом важлива хмарність, електронна система регулювання обертів із можливістю попереднього встановлення сильно спростить завдання і дасть змогу досягти найкращого результату. Швидкість регулюється в широкому діапазоні 0-1200 об/хв.
Металевий корпус редуктора
Щоб шестерні редуктор не постраждали під час падіння або удару, їх захистили металевим корпусом. Він міцніший і надійний, також захищає від вологи та пилу, знижуючи абразивний знос і запобігаючи корозійному руйнуванню. Метал також сприяє додатковому відведенню тепла від механізму, що дасть змогу працювати з дрилем довго та не боятися перевантаження.
Комплектність:
- Машина свердлильна ДЕ-1350М 1 шт.
- Паспорт 1шт.
- Ключ для патрона 1 шт.
- Щітки 1 пара
- Паковання картонне 1 шт.
- Вага 2.4кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
- Ціна: 1 134 ₴







