Дриль ударний Grand ДЕУ-1500 PRO: недорогий інструмент із солідним ресурсом роботи
Попри належність до побутового класу електричних інструментів, дриль ДЕУ-1500 має солідний набір функцій. З її допомогою майстер зможе виконати великий спектр робіт по дому та ділянку, пов'язаних зі свердлінням заготівок із листового металу, деревини різних порід, композитів, пластику та ламінату.
Дриль з ударною функцією Grand ДЕУ-1500 PRO: специфіка моделі
Бюджетна ціна та наявність позитивних відгуків — лише частина міркувань, керуючись якими економні споживачі з України приймають рішення купити дриль. Вони враховують й інші переваги товару:
- Ергономічний дизайн
Ударний дриль укладений у невеликий легкий корпус зі зручною ручкою. Чудова збалансованість і продумана ергономіка забезпечують майстру максимальний комфорт і безпеку під час роботи з інструментом.
- Корисні опції
Серед опцій є функція удару, реверсивний хід свердла, можливість регулювання обертів, обмежувач глибини.
- Швидка зміна обладнання
Свердла фіксуються в зручний ключовий патрон.
Особливості:
* Свердління з ударом
* Ключовий патрон 16 мм
* Реверс
* Регулювання обертів
* Металевий патрон 16 мм
* Додаткова ручка
* Обмежувач глибини свердління
Технічні характеристики:
Напруга — 230 В
Частота - 50 Гц
Потужність — 1500 Вт
Швидкість — 1: - (0 - 2800) об./хв.
Режими — свердління + свердління з ударом
Кількість ударів — 4640 уд./хв
Тип патрона — ключовий 16 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4640 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 1 620 ₴



