Опис
Зварювальний інвертор Grand ММА-300
Вирішивши купити інвертор із лінійки зварювального інструменту фірми Grand, майстер отримає надійний апарат, укомплектований усіма необхідними аксесуарами для ефективної й безпечної роботи. У наборі постачання є тримачі та кабелі, захисна маска, щітка для чистового зачищення поверхонь. Конструкція передбачає наявність інформативного дисплея, зручного блока керування, вбудований захист від перегрівання. Реалізовані розробниками та інші задуми:
- опція, що запобігає залипанню електродів;
- регулювання параметрів зварювального струму;
- старт із гарячого стану.
Позитивні відгуки, приємна ціна: інвертор для зварювання Grand ММА-300
Апарат, що працює за сучасною технологією IGBT, раціонально споживає електрику, усуваючи перепади напруги в мережі. Його обладнали активною системою охолодження та надійним двигуном із мінімальними втратами холостого ходу. Інвертор функціонує з гранично високим ККД, даючи змогу швидко створювати акуратні зварювальні шви, під час монтажу конструкцій із різних металів і сплавів.
Особливості:
- Технология IGBT
- Мінімальні габарити
- Активне охолодження
- Захист від перегрівання
- Антизалипання електрода
- Гарячий старт
- Малі втрати холостого ходу
- Якісна елементна база
- Плавне регулювання струму зварювання з контролем на дисплеї
Технічні характеристики:
- Напруга живлення мережі: 220 В ±10%
- Робочий цикл: 60%
- ККД 85%
- Діапазон регулювання зварювального струму: 20-300 А
- Діаметр електрода: 1,6-4,0 мм
- Технологія виготовлення силової частини інвертора: IGBT
- Цифровий дисплей: є
- Клас захисту: IP21F
- Напруга холостого ходу: 75 В
- Вага: 3,0 кг
Комплектація Зварювальний апарат Grand ММА-300 (дисплей), щітка металева, кабель зварювальний, кабель з електротримачем, картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 58 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 80 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 1 728 ₴



