Зварювальна маска-хамелеон Grand М-600 застосовується для захисту зору зварника під час процесу зварювання. Маска обладнана автоматичним світловим фільтром типу "хамелеон". У разі виникнення дуги світлопроникність фільтра різко збільшується, а під час загасання він назад переходить у світлий стан. В основі роботи цього фільтра лежать рідкокристалічні поляризаційні плівки. Для ефективного та миттєвого виявлення дуги в передній частині маски є два датчики. Система живлення зварювальної маски-хамелеона Grand M-600 комбінована: вбудований акумулятор працює в парі із сонячним елементом. Матеріал корпусу — термостійкий поліпропілен. Спеціальна форма маски дає змогу ефективно захистити обличчя та шию зварника від бризок гарячого металу. З регулювань виробником передбачена зміна ступеня затемнення.
Важливі особливості:
- надійний захист очей;
- защита лица и шеи от брызг;
- термостійкий матеріал корпусу маски;
- регулювання ступеня затемнення;
- підходить для всіх різновидів зварювання;
- автоматичне увімкнення;
- комбіноване харчування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Різальний елемент | Волосінь та ніж |
| Стан | Нове |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування волосіні | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 300 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 1.5 хв |
| Характеристики електродвигуна й акумулятора | |
| Ємність акумулятора | 4 А·год |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Да |
| Складана ручка | Да |
| Тип ручки | U-подібна (велосипедна) |
- Ціна: 594 ₴






