Опис
У лінійці компанії GRAND бензокоса серії БГ-5500 позиціюється як потужний і продуктивний тример, призначений для виконання широкого спектра робіт на садовій ділянці. З його допомогою можна швидко упорядкувати газон, очистити від непотрібної рослинності клумби та лужайки, зробити обрізання крони молодих саджанців, сформувати акуратне живоплоту. Інструмент економно споживає ресурси, має компактні габарити та мінімальну вагу. Його варто купити через надійність, довговічність і функціональність.
Бензокоса GRAND БГ-5500: позитивні відгуки, низька ціна продажу в Україні
У наборі постачання передбачена наявність аксесуарів:
- п'ять ножів
- котушка та диск із волосінню
- бачок для приготування паливної суміші
- ручка велосипедного типу
- ключі для заміни обладнання, технічного обслуговування
Крім широкої комплектації бензинова коса має й інші переваги. Це просте керування, мінімальний рівень викидів і генерованих шумів, чудова продуктивність двигуна.
Технічні характеристики:
Потужність: 5,5 кВт
Розмір ножа: 254 мм
Ширина скошування: 415 мм
Об'єм паливного бака: 1,2 л
Кількість обертів: 12000-13000 об/хв
Комплектація GRAND БГ-5500:
- ніж 3-лопатевий.
- ніж 3 лопастовий євро
- ніж 4-лопатевий.
- ніж 8 лопатей
- ніж 40 зубців із напайками
- котушка з волосінню
- диск із волосінню ("Павук")
- ємність для змішування бензину з олією
- керувальна «велосипедна» ручка
- ремінь-рюкзак на два плеча
- набір ключів для збирання та обслуговування коси
- інструкція
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
- Ціна: 3 240 ₴







