Бензокоса Grand БГ-6500 ― якісний і надійний інструмент, призначений для робіт для скошування трави, стриження газону, підрізання чагарників, сенозаготівлі.
Модель обладнана бензиновим двотактним двигуном потужністю 6,5 кВт, який забезпечує високу швидкість обертання вала 12000-13000 об/хв.
Повітряне охолодження активно захищає двигун і внутрішні механізми від перегрівання.
В бензокосі встановлена хромована поршнева й економна фірмова карбюратор, що неабияк збільшує робочий ресурс інструмента.
Комфорт для оператора забезпечується зручним ременем через плече з можливістю регулювання, ергономічною широкою ручкою велосипедного типу, а також низьким рівнем вібрацій і шуму.
Великий набір різальних насадок дає змогу охопити весь спектр робіт, пов'язаний із видаленням небажаної рослинності.
Особливості:
- Легкий запуск
- Поршень на 2 кільця
- Японський карбюратор
- Посилена поршнева група
- Міцна штанга та суцільний вал
- Збалансована конструкція
- Хромовані стінки циліндра
- Надійний і потужний двигун 6500 Вт
- Удосконалена система запалювання
- Зручний професійний ранцевий ремінь
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Бензиновий, 2-тактний, одноциліндровий
- Тип охолодження — Повітряний
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Потужність двигуна — 6,5 кВт/8,84 к.с.
- Макс. оберти двигуна — 12000-13000 об./хв
- Ширина покосу ножем — 254 мм
- Ширина покосу волосінню — 415 мм
- Об'єм паливного бака — 1,2 л
- Вага — 6,5 кг
Комплектація
- Бензокоса Grand БГ-6500
- 3-лопактний ніж 1 шт.
- 8 лопастовий ніж 1 шт.
- 40-ка зубчаста фреза з переможевою напайкою 1 шт.
- Напівавтоматична косильна головка 1 шт.
- Велосипедна ручка з органами керування
- Набір ключів
- Двоплечовий ремінь
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Ці виробника: г. Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Потужність двигуна | 8.84 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 53 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
- Ціна: 3 402 ₴







