Тример електричний Grand КГ-2500. Це оптимальне рішення для косіння трави на присадибних ділянках і дачах. Модель Grand КГ-2500 укомплектована потужним двигуном 2 500 Вт, що дає змогу розвивати швидкість до 7 000 об./хв. Надійність також на висоті — привабливий вал редуктора виготовлений із металу.
Виріб зручний в експлуатації та добре збалансований, що знижує навантаження на оператора. Також інструмент доповнений розбірною штангою, що спрощує транспортування та зберігання обладнання.
ОСОБЕННОСТИ:
• Верхнє розташування двигуна.
• Пряма розбірна штанга.
• Висока продуктивність.
• Компактні розміри та легка вага.
• Екологічна чистота та низький рівень шуму.
• Висока ефективність під час косіння у важкодоступних місцях.
• М'яка, зручна ручка для зручності експлуатації інструмента.
• Вал коси виготовлений із матеріалу підвищеної зносостійкості.
• Металевий редуктор із підшипниками
• Система плавного пуску
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
• електротример Grand КГ-2500;
• котушка з волосінню
• 3 зубчастий сталевий ніж
• захисний кожух
• велосипедна ручка;
• набір ключів;
• посібник з експлуатації;
• гарантійний талон
Виріб зручний в експлуатації та добре збалансований, що знижує навантаження на оператора. Також інструмент доповнений розбірною штангою, що спрощує транспортування та зберігання обладнання.
ОСОБЕННОСТИ:
• Верхнє розташування двигуна.
• Пряма розбірна штанга.
• Висока продуктивність.
• Компактні розміри та легка вага.
• Екологічна чистота та низький рівень шуму.
• Висока ефективність під час косіння у важкодоступних місцях.
• М'яка, зручна ручка для зручності експлуатації інструмента.
• Вал коси виготовлений із матеріалу підвищеної зносостійкості.
• Металевий редуктор із підшипниками
• Система плавного пуску
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
• електротример Grand КГ-2500;
• котушка з волосінню
• 3 зубчастий сталевий ніж
• захисний кожух
• велосипедна ручка;
• набір ключів;
• посібник з експлуатації;
• гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 255 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 592 ₴







