Станок для заточки сверл Grand МЗС-420 призначений для заточування свердел металом. Апарат дає змогу дуже швидко, високоякісно та з правильним кутом, заточити свердла діаметром від 3 до 12 мм. З відмітних рис моделі Grand МЗС-420 треба зазначити надійний електромотор потужністю 420 Вт, надійний вимикач, а також низький рівень шуму та вібрацій.
Комплектація:
- Станок GRAND МЗС-420
- Додатковий заточувальний диск
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
*Виробник має право змінити комплектацію товару без попередження.
Характеристики:
- Тип — Станки для заточування
- Споживана потужність 0.42 кВт
- Призначення — Для заточування свердел
- Клас - Побутовий
- Частота холостого ходу — 1600 об/хв
- Вага — 1.1 кг
- Напруга — 220 В
- Діаметр заточуваних свердел — 3-12 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість обертів холостого ходу | 1600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Споживана потужність | 0.42 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴





