Вібраційна шліфмашина Grand ПШМ-650 — це інструмент, який використовується для шліфувальних робіт.
Потужність електродвигуна становить 650 ватів, що дає змогу забезпечувати 12000 обертів за хвилину. Легка вага та компактний розмір дадуть змогу комфортно працювати у важкодоступних місцях. Плоскошліфувальна машина Grand ПШМ-650 має у своєму арсеналі дуже надійну шліфувальну площину та зручний механізм для зміни шліфувальних полотен.
Технічні характеристики:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 650 ватів.
- Обертання — 6000-12000 на хвилину
- Регулювання обертів є
- Ширина шліфпластини — 90 мм.
- Довжина шліфпластини — 187 мм.
- Вага — 1,2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 972 ₴




